Rekomendacje

„Rekomendujemy usługi świadczone przez Panią Joannę Jażdżewską. Pani Joanna posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie umożliwiające właściwą i profesjonalną obsługę klienta w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości.”

- Bożena i Andrzej

„Polecam Panią Joannę Jażdżewską jako pośrednika. Jest osobą kompetentną, uczciwą i rzetelną. Jako klienci mogliśmy jej w pełni zaufać.”                                                                  - Justyna z Gdyni

„Pani Joanna jest kompetentnym agentem, doskonale orientującym się na rynku nieruchomości. Jej profesjonalizm idzie w parze z uprzejmością i świadomością sytuacyjną. Nie mam wątpliwości, iż w przyszłości ponownie skorzystam z jej usług. Szczerze polecam.”
                                                                                                                         - Blacha Maciej

„Jako zadowolona klientka polecam korzystanie z usług Pani Joanny Jażdżewskiej, która pomogła mi w znalezieniu najemcy mieszkania spełniającego wszelkie moje oczekiwania. Pani Joanna uczestniczy w całym procesie, od wszelkich przygotowań nieruchomości do wynajmu, poprzez doradztwo, zdjęcia, kontakty z potencjalnymi klientami, aż do sfinalizowania umowy.”
                                                                                                                                 - Aneta P.

„Pani Joanna to bardzo sympatyczna i miła osoba, szczególnie w kontaktach z ludźmi, co jest ważne w tej dziedzinie. Pracę swoją wykonuje z dużym zaangażowaniem i profesjonalnie. Zawsze gotowa do współpracy.”

- Jadwiga Rz.